انجمن ایران تمپ

نسخه‌ی کامل: مراکز زیبایی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
ارائه دهنده بهترین خدمات رفع موهای زائد
روش کار تعداد جلسات لازم رفع موهای زائد بین 4تا 6 جلسه متغیر است و جلسات درمان معمولا با فواصل 4تا 6 هفته یکبار انجام می شود . البته باید تاکید کرد که میزان پاسخ دهی هر منطقه از بدن و هر فرد بسته به تراکم و ضخامت و نوع تیپ پوستی متفاوت است و شاید برخی افراد به جلسات بیشتری نیاز داشته باشند و یا برعکس با جلسات کمتری به نتایج دلخواه برسند . در اغلب حالات سرخی حاصل از درمان لیزربرای رفع موهای زائد بیش از چند ساعت پایداری ندارد و مالیدن پماد زینک اکسید یا کرم های ترمیم کننده بعد از لیزر برای از بین بردن این حالات کفایت می کند محافظت ناحیه ی تحت درمان از اشعه ی خورشید نیز امر مهمی است که به همین دلیل از فراورده های ضد افتاب با عوامل محافظتی بالا استفاده می گردد .
اطلاعات بیشتر :
رفع موهای زائد
*****************************
جهت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .


آسانترین راه برای لاغری شکم و پهلو
قسمت‌های پایین شکم و پهلوها، نواحی هستند که با ورزش و رژیم غذایی به سختی لاغر می‌شوند. هیچ رژیم غذایی سریع و یا قرصی وجود ندارد که باعث لاغری سریع در نواحی شکم شود. امروزه از بسیاری متدها با استفاده از دستگاه‌های لاغری برای لاغری شکم و پهلو استفاده می‌کنند.روش‌های لاغری موضعی دارای انواع گوناگونی هستند. برخی از این روش‌ها شامل دستگاه LPG است که با کمک مکش بافتی و فشار مکانیکی مشخص باعث خرد شدن سلول‌های چربی می‌شود؛ دستگاه RF Contouring است که با کمک امواج رادیویی بر روی بافت چربی موجب افزایش جریان خون و افزایش فعالیت سلولی و متابولیسم و در نتیجه افزایش چربی سوزی می‌شود؛ مزوتراپی که با استفاده از داروهای خاص در دوز کم در طی تزریقات مکرر مستقیم وارد بافت چربی می‌شود؛ امواج صوتی که با استفاده از تکنولوژی جدید کویتیشن موجب لاغری موضعی می‌شود؛ و کرایولیپولیز که یک روش غیرتهاجمی برای حذف سلول‌های چربی است. انتخاب این روش‌ها بسته به شرایط بیمار و نظر پزشک و در نظر گرفتن مزایا و معایب برای بیمار انجام می‌گیرد.
اگر به فکر لاغری سریع با دستگاه نیستید، یکی از مهمترین عوامل در کمک به لاغری شکم و پهلو ورزش‌های قلبی-عروقی به صورت منظم می‌باشد. این بدان معنا نیست که گهگاهی پیاده‌روی بکنیم. به طور کلی بسته به سن شخص حداقل 15 تا 20 دقیقه، 5 روز در هفته طوریکه ضربان قلب تند بزند پیاده‌روی انجام دهیم. دومین عاملی که به لاغری شکم و پهلو کمک می‌کند ساخت توده عضلانی در بدن است که کمک می‌کند کالری بیشتری بسوزد و ذخیره چربی کاهش یابد. استفاده از دستگاه‌های بدنسازی و یا شرکت در پیلاتس 2 تا 3 بار در هفته می‌تواند مؤثر باشد. در مدت انجام تمرینات ورزشی برای لاغری، توجه به رژیم غذایی هم مهم می‌باشد. توجه به هرم رژیم غذایی یکی از بهترین راه‌ها برای لاغری شکم و پهلو می‌باشد.
اطلاعات بیشتر :
لاغری شکم و پهلو

 
لینک مرجع