P30-ART

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قابل توجه کاربران!
نویسنده پیام
مدیر کل سایت

اعتبار: 55
وضعیت : آفلاین
سپاس شده 1147 بار در 500 ارسال
ارسال: #1
قابل توجه کاربران!
سلام.
قبل هر چیزی از همه دوستان و کاربران بخاطر فعالیت ها و زحمت هایی که میکشند تشکر می کنم. امیدوارم که روال به همین ترتیب ادامه پیدا کنه و کاربران در کمال احترام و رفاقت در کنار هم فعالیت کنند.
متاسفانه اخیرا شاهدیم که شمار اسپم های کاربران افزایش پیدا کرده. کمی گله مندم از برخی دوستان که ناخداگاه باعث ایجاد حاشیه شدن.
قبلا میخواستم این تاپیک رو ایجاد کنم اما به دلایلی منصرف شدم. اما الان با دیدن این وضعیت لازم دونستم که چند مورد را یادآور بشم و انتظار دارم که همه این موارد رو رعایت کنند.

1. اول اینکه دوس ندارم دیگه شاهد اسپم تو تاپیک ها باشم. انجمن نوپاست و به تاپیک ها و پست های مفید و کاربردی زیادی نیاز داریم. از همه دوستان خواهشمندم که وقت خودشون رو برای ایجاد همچین تاپیک هایی صرف کنند.
از این به بعد پست های اسپم تو تاپیک ها حذف میشن. اگه نظر خاصی در مورد تایپکی ندارید فقط تشکر بزنید. اجازه بدید تو تاپیک های مفید کاربران سوالات و مشکلات رو بپرسند و بی جهت تاپیک بخاطر ارسال کلماتی مثل "تشکر، خوبه، آفرین و .." شلوغ و طولانی نشود.

2. رسیدگی: از همه کاربران میخوام برای برقراری نظم با ناظم و مدیران همکاری کنند. دیگه هیچ کاربری به کاربران دیگه در صورت اشتباه نه تذکر بدهند نه قوانین رو یادآوری کنند. اینطوری اسپم ها بیشتر میشود. فقط کافیه به ناظم یا یکی از مدیران اطلاع داده بشه یا بر روی دکمه گزارش کلیک کنند.
ناظم هم با دیدن اسپم و پست های بی ربط در تاپیک ها بدون هیچ ارسالی تو تاپیک، فقط پست اسپم را حذف و بصورت پ.خ با ذکر دلیل به کاربر اطلاع رسانی کند که پست اسپم حذف شده و تکرار نشود.
کاربران هم اگه از عملکرد ناظم یا مدیری گله مند بودند به من یا امیررضایی پ.خ بدهند تا بررسی کنیم.
دوس ندارم شاهد نزاع و بی احترامی کاربران نسبت به هم باشم.

3. کیفیت ارسال ها: اینکه پست بیشتر ارسال کنیم خوبه اما پست های با کیفیت، مرتبط با موضوعات، جدید و اختصاصی و نیمه اختصاصی بیشتر به ما کمک میکنند.
اینجا از کاربر sajjad بخاطر فعالیت های اخیرشون خیلی تشکر میکنم. پست های زیادی ارسال کردند.
ولی از این پس از همه دوستان خواهش میکنم فقط کپی مطلب و لینک از سایر سایت ها نکنند.
الان تو چندتا از پست ها لینک هایی بودن که فیلتر بودن. خب اینها به ضرر ما هست.
حداقل سعی کنید متن مطالب را از زبان خودتون بنویسید بجای اینکه مستقیم از جایی کپی کنید.
توجه کنید هیچ پستی بدون ذکر منبع ارسال نشود.
توجه کنید از این به بعد هیچ لینک مستقیمی در تاپیک ها و ارسال ها قرار داده نشود. اگه قرار بر گذاشتن لینک هست بدون www درج شود.

4. تاپیک های جامع: از این پس دیگر تاپیکی با عنوان تاپیک های جامع ایجاد نشود. هر کاربری که درخواستی دارد در تالار مربوطه یه تاپیک برای خود میزند. پس ایجاد تاپیک های جامع ممنوع هست.

در اخر هم عرض کنم بیشتر کاربران انجمن ما از انجمن بلاگرز هستیم و خیلی وقته همو میشناسیم. تا الان هم بخوبی در کنار هم فعالیت کردیم و انشالله در آینده هم به همین خوبی ادامه خواهیم داد. امیدوارم این دوستی ها تداوم داشته باشه. این نکاتی هم گفتم حتما اجرا بشه.
یک نکته دیگه اینکه بعد ا ایام امتحانات و فرارسیدن تابستون برنامه های زیادی داریم که یکی از اونها انتخاب چند ناظم هست.
پس تو این یک ماه به کسی سخت گرفته نمیشه که امیدوارم همه رعایت کنند و نیاز به دخالت ناظم و مدیران نباشه.
اگه باز موردی بود در همین تاپیک عنوان میکنم.
اگه کاربری هم نظری، مشکلی یا پیشنهادی داشت تو همین تاپیک اعلام کنه تا پاسخ بدم ..

به ایران تمپ خوش آمدید!
(آخرین ویرایش در این ارسال: 02-26-1393 02:25 ق.ظ، توسط admin.)
02-25-1393 10:04 ب.ظ
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط amirurum ، هکر ، SAMANpes ، Mr.Emad ، Amir Rezaei ، ARASHDMA ، webca ، sajjad ، Black Ghost ، Bahamin ، -Saeed-
مدیر بخش گرافیک

اعتبار: 49
سپاس شده 517 بار در 278 ارسال
ارسال: #2
RE: قابل توجه کاربران!
اقایانی که مدیر فروش اند یعنی در انجمن های دیگه عضو بشن و قالب ها و ابزار های ایران تمپ رو بفروشی و پورسانت بگیرن!
که به نظر من مدیران فروش این کار رو نکردن فقط دوست دارن که اسمت تو انجمن رنگی باشه!
اگه دقت کنی انجمن خیلی ارسال داره اما تقریبا از نصف کمترش درباره ب حل مشکل و اموزش و بیشتر بجای دکمه اهتبار و تشکر از ارسال هایی مثل ممنون و ... استفاده میشه!
امیدوارم که تو زندگیتون موفق باشی!

دوباره برگشتیم، اینبار یکم حرفه ای تر،بهتر و راحت تر !
طراح گرافیک و تجربه کاربری، وبلاگ نویس و محقق سئو وبهینه سازی وبسایت

(آخرین ویرایش در این ارسال: 02-25-1393 11:40 ب.ظ، توسط ARASHDMA.)
02-25-1393 11:37 ب.ظ
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط Amir Rezaei ، admin ، Black Ghost ، Mr.Emad ، Bahamin ، -Saeed-
مدیر کل انجمن

اعتبار: 77
سپاس شده 1165 بار در 473 ارسال
ارسال: #3
جناب هکر لزومی به تکرار صحبت های قبلی شما در تاپیک ها نیست شما به عنوان مسئول فروش قالب ها برای ایران تمپ انتخاب شده اید و برای اینکار هم سودی رو می برید پس هیچ منتی برای ایران تمپ ندارید
بعد از امتحانات از بین کاربران فعال انجمن دو نفر به عنوان ناظم انجمن انتخاب خواهند شد که زمان و شرایط اون هم بسته به فعالیت و رفتار کاربران خواهد بود و متعاقبا" اعلام خواهد شد و انتخاب ناظم و یا مدیر از طرف مدیران رده بالای انجمن خواهد بود پس شما نمی تونین درخواست پنل ناظم رو از ما داشته باشید

در ضمن لازم به ذکر است که از این به بعد تمامی ارسال ها زیر نظر خواهد بود و علاوه بر پاک شدن ارسال های بدون محتوا و اسپم اخطار به ارسال کننده هم داده خواهد داشت
از تمامی مدیران انجمن ها و ناظمین درخواست میشه که نظارت خودشون رو برای این موارد بیشتر کنند
*پست کاربر هکر هم از این تاپیک حذف شد*
در مورد چت روم هم چون در همین انجمن چون تعداد ارسال ها برای کاربران محسوب میشه به همون دلیل از این به بعد ایجاد تاپیک هایی با نام چت روم ممنوع است و در صورت ایجاد شرایط چت روم مجزا برای ایران تمپ افتتاح و به کاربران معرفی خواهد شد 

02-25-1393 11:48 ب.ظ
 سپاس شده توسط ARASHDMA ، admin ، Black Ghost ، Mr.Emad ، Bahamin
کاربر فعال

اعتبار: 2
سپاس شده 44 بار در 24 ارسال
ارسال: #4
درود خدمت دوستان 
مرتضی جان مدیریت انجمن خوب پیش میره ... اگه یکم کاربرا قوانین انجمن رعایت کنند و ناظم ها 
به وظایفشون ب نحو احسن عمل کنن هیچ مشکلی نخواهید داشت 
یسری مشکلات هم ک بود ک خودم سریع اطلاع رسانی کردم برای نظم انجمن 
امیدوارم نظم ایران تمپ همینطور استوار بمونه 
ب امید موفقیت ایران تمپ و آرزوی موفقیت برای مدیران و کاربرانتصویر: images/smilies/heart.gif

(آخرین ویرایش در این ارسال: 02-26-1393 12:55 ق.ظ، توسط Tak Dokhtar.)
02-26-1393 12:54 ق.ظ
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط ARASHDMA ، Amir Rezaei ، admin ، Mr.Emad
مدیر کل سایت

ارسال: #5
از لطف دوستان ممنونم.
یک مورد هم لازم میدونم مطرح کنم هرچند شاید گفتنش کار درستی نباشه.
بنده یا امیر رضایی وقتی کاربری را از دیگر کاربران متمایز میکنیم و سمت خاصی به اونها اعطا میکنیم و دسترسی های اونها نسبت به سایر کاربران افزایش پیدا میکنه، انتظار داریم از هر لحاظ برتر از سایر کاربران باشند. از لحاظ اخلاق، رفتار، گفتار، فعالیت، نظارت و ..
چندین بار برای من پ.خ اومد که ناظم ها خودشون بیشتر از دیگران اسپم میدهند.
امیدوارم دوستانی که از این پس به سمتی در انجمن منصوب میشن برای کاربران الگو باشند.

به ایران تمپ خوش آمدید!
02-26-1393 02:37 ق.ظ
 سپاس شده توسط Tak Dokhtar ، sajjad ، محمد.ص ، Amir Rezaei ، Black Ghost ، Mr.Emad ، Bahamin
مدیر بخش آموزش

اعتبار: 47
وضعیت : غایب
سپاس شده 397 بار در 181 ارسال
ارسال: #6
منم یه چیزی رو لازم میدونم که به همه اعلام کنم!
همه ی کاربرا توی اواتارشون از بنر و گیف استفاده نکنند با این که تعدادشون انگشت شماره ولی بهتره به اطلاعشون برسونید تا ویرایش کنند!

بخاطر اینکه نمیتونم دیگه توی این پست فعالیت کنم به مدت 8 ماه این پست رو به یکی از کاربران ایران تمپ اهدا خواهم کرد!
واجدین شرایط پ.خ دهند
02-26-1393 04:41 ب.ظ
 سپاس شده توسط admin ، ARASHDMA ، Mr.Emad
مدیر کل سایت

ارسال: #7
خب این موارد رو سعی میکنیم کم کم تو انجمن جا بندازیم. تا چند وقت پیش استفاده بنر تو امضا آزاد بود اما با افزایش آمار مجبور شدیم این امکان رو لغو کنیم.
در مورد آواتارم فعلا سخت نمیگیریم اما در آینده با افزایش امار این مورد رو هم لحاظ میکنیم تا سرعت انجمن پایین نیاد.
ممنون از یادآوری ..

به ایران تمپ خوش آمدید!
02-26-1393 06:22 ب.ظ
 سپاس شده توسط ARASHDMA ، Black Ghost
ارسال موضوع ارسال پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان