P30-ART


ارسال موضوع ارسال پاسخ
 
امتیاز موضوع:
 • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
طراحی دیجیتالی کلاه آهنی در فتوشاپ
نویسنده پیام
کاربر با تجربه
*****

ارسال‌ها: 537
تاریخ عضویت: اردیبهشت 1393
اعتبار: 43
وضعیت : آفلاین
جنسیت:
سپاس ها 398
سپاس شده 294 بار در 171 ارسال
ارسال: #1
طراحی دیجیتالی کلاه آهنی در فتوشاپ
 
پیش نمایش تصویر نهایی
[تصویر: final2.jpg]
با رسم طرح کلی کلاه آهنی روی قطعه ای کاغذ سفید شروع کنید. سپس آن را در فتوشاپ اسکن نمایید.
[تصویر: Paint-Iron-00.jpg]
یک سند جدید با سایز ۸۷۰×۵۷۰  پیکسل ایجاد کنید. می توانید طرح های کلی اسکن شده را پاکسازی کنید یا طرح های اصلی را با ابزار Pen ترسیم کنید. من در این مورد از ابزار Pen استفاده می کنم زیرا خطوط مستقیم و منحنی باید به دقت رسم شوند.
[تصویر: Paint-Iron-01.jpg]
یک لایه ی جدید زیر طرح های کلی ایجاد کنید و  نام آن را “Red Base” بگذارید. با استفاده از رنگ #۶a0507، طرح های کلی را رنگ آمیزی کنید و این کار باید از بخش پایینی کلاه آهنی شروع شود.
[تصویر: Paint-Iron-02.jpg]
یک لایه ی جدید بالای “Red Base” ایجاد کنید و نام آن را “Yellow Base” بگذارید. با استفاده از رنگ #f4d3a0  طرح های صورت را رنگ آمیزی کنید.
[تصویر: Paint-Iron-03.jpg]
یک لایه ی جدید بالای “Yellow Base” ایجاد کنید و نام آن را “Black Base” قرار دهید. طرح های چشم ها و فک را با استفاده از رنگ #۰۰۰۰۰۰ رنگ آمیزی کنید. اکنون زمینه ها را تشکیل داده اید، جاییکه جزئیات بیشتری را روی آنها اضافه خواهید کرد.
[تصویر: Paint-Iron-05.jpg]
ابتدا کار را از نواحی قرمز شروع می کنیم. یک لایه ی جدید بالای “Red Base” ایجاد کنید و نام آن را “Red Shadows” بگذارید. با استفاده از رنگ #۳d090b، سایه هایی را رنگ آمیزی کنید که می خواهید منبع نور از آن بتابد. نیازی به دقت در این نقطه ی زمانی وجود ندارد، از آنجاییکه نواحی را همزمان با رنگ آمیزی شان تنظیم خواهیم کرد. در اینجا تنها نیاز به درک اینکه کار نهایی  به چه شکلی خواهد بود، داریم.
[تصویر: Paint-Iron-06.jpg]
یک لایه ی جدید بالای “Red Shadows” ایجاد کرده و نام آن را “Red Highlights” بگذارید. با استفاده از رنگ #۷۷۵۲۴۰، بخش هایی را رنگ آمیزی کنید که می خواهید براق به نظر برسند.
[تصویر: Paint-Iron-07.jpg]
یک لایه ی جدید بالای “Red Highlights” ایجاد کرده و نام آن را “Red Outlines” قرار دهید. با استفاده از رنگ #۶۷۲۱۲۱، به طور کلی طرح های سیاه را برای تقویت شیارها و نواحی متصل رنگ آمیزی نمایید.
[تصویر: Paint-Iron-08.jpg]
یک لایه ی جدید بالای “Red Outlines” ایجد کرده و نام آن را “Red Glow” بگذارید. با استفاده از رنگ #ffffff، نواحی براق سفید را رنگ آمیزی کنید. اکنون روی بخش های قرمز توقف می کنیم، و به ناحیه ی زرد صورت می پردازیم.
[تصویر: Paint-Iron-09.jpg]
یک لایه ی جدید بالای “Yellow Base” ایجاد کرده و نام آن را “Yellow Shadows”. بگذارید. با استفاده از رنگ #e1954a و براش Soft-Roundedبا سایز بزرگ ، سایه های نرم سمت چپ و راست صورت را رنگ آمیزی کنید.
[تصویر: Paint-Iron-10.jpg]
یک لایه ی جدید بالای “Yellow Shadows”  ایجاد کرده و نام آن را “Yellow Curves” بگذارید. با استفاده از رنگ #۹۸۵b24 اطراف بخش هایی را رنگ آمیزی کنید که در این محل ها منحنی ها بیشتر قابل مشاهده می باشند.
[تصویر: Paint-Iron-11.jpg]
یک لایه ی جدید بالای “Yellow Curves”   ایجاد کرده و نام آن را “Yellow Highlights” بگذارید. با استفاده از رنگ #ffffff  بخش هایی را رنگ آمیزی کنید که درخشان و پررنگ می باشند.
[تصویر: Paint-Iron-12.jpg]
اکنون در ناحیه ی چشم ها هستیم. یک لایه ی جدید بالای “Black Base”  ایجاد کرده و نام آن را “Black Inner”  بگذارید. با استفاده از رنگ #۳۱۳۹۲a بخش هایی داخلی درون حفره های چشم را رنگ آمیزی کنید.
[تصویر: Paint-Iron-13.jpg]
در این مرحله دارای ایده ی کلی در مورد کار نهایی  می باشیم. اجازه دهید اکنون وارد جزئیات شویم. موارد زیادی وجود دارند که باید مورد بررسی قرار گیرند ولی موارد اصلی شامل پاک کردن تعدادی از خطوط دستیابی و هموار ساختن لبه ها می باشند. تصویر زیر شامل تصاویر قبل و بعد برای نواحی قرمز می باشد /span>“Black Inner”  بگذارید. با استفاده از رنگ #۳۱۳۹۲a بخش هایی داخلی درون حفره های چشم را رنگ آمیزی کنید.
[تصویر: Paint-Iron-14.jpg]
تصویر زیر، تصاویر قبل و بعد از نواحی زرد صورت می باشد.
[تصویر: Paint-Iron-15.jpg]
مورد نهایی که باید انجام داد، کار کردن روی چشم ها می باشد که شما این کار را انجام خواهید داد!
[تصویر: Paint-Iron-16.jpg]
پس زمینه ی سیاه با سایه ی ساده ای برای تکمیل کار قرار دهید. امیدوارم که از این آموزش جدید لذت برده باشید. از اینکه زمان خود را برای مطالعه ی این آموزش اختصاص دادید، متشکریم!
[تصویر: Paint-Iron-final.jpg]
منبع :
کد php:
www.gooyait.com 

 

ســیــتــی فــانــــ

انجمن تفریحی تک آرام


انجمن تک آرام به دنبال گروه مدیریت میگردد ... !!!

پس کلیک کنین ...

05-14-1393 10:07 ب.ظ
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال موضوع ارسال پاسخ


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان