P30-ART

ارسال موضوع ارسال پاسخ

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت را به کاربر ارائه دهید نه به خود یا موتور جستجو
نویسنده پیام
کاربر با تجربه

اعتبار: 43
وضعیت : آفلاین
سپاس شده 294 بار در 171 ارسال
ارسال: #1
سایت را به کاربر ارائه دهید نه به خود یا موتور جستجو
[تصویر:  P00008.png&h=300&w=500&zc=1]
بعضی سایت ها هستند که بسیار حجم سنگینی دارند و کاربر بعد از زمانی که سایت را باز کرد تا زمانی که سایت کامل لود نشد منصرف میشود و سایت شما را میبندد و یا سایت هایی که زیاد از کد های زیبا سازی استفاده میکنند یا مثلا موزیک میزارند و یا … معمولا مزاحم کار کاربر خود میشوند و کاربر سعی میکند که زود تر آن صفحه را ببندد.یا سایت هایی هستند که سایت خود را تا میتوانستند سئو کردند ولی دریغ از کمی طراحی.توصیه بنده به شما البته اگه قابل بدانید این است که سایت خود را برای خود یا موتور های جستجو نسازید چون در این صورت برای شما هیچ رتبه ای کسب نمیشود و کاربر ندارید. ولی اگر سایت را برای کاربر بسازید کاربران سایتتان بیشتر شده و اگر آنها بیشتر آنلاین بمانند در سایت شما خود همین عمل انها امتیازی برای شما است ولی اگر سایت را برای خودتان بسازید مسلما اصلا آمار ندارید و اگر سایت را برای موتور های جستجو و امتیاز گیر بسازید پایه و اساس آن سایت ها و موتور ها خود آمار است که اگر شما نداشته باشید باز هم رتبه ای کسب نکرده و تمام تلاشتان از بین میرود.اکنون چگونه سایت را برای کاربرانمان بسازیم. یک این که سئو چیز خوبیست ولی سئو به شما نمیگه که حتما از فونت اریال استفاده کنید(تک اچ یک تا اچ 6 از فونت اریال استفاده میکنند که تو تمام سایت های سئو شده این تگ ها وجود دارد) یا این که از بی کیفیت ترین عکس ها استفاده میکنید تا سرعت لود سایت شما بالا رود. در مورد فوتن اریال میتوانید با دستورات سی اس اس بگویید که این تگ ها با مثلا با فونت تا هما بالا بیایند. در مورد عکس هم باید بگویم که حجم عکس را کم میکنید درست است ولی سئو عکس به این معنی نیست که عکس را به صورت بی کیفیتی بگذارید. بعضی سایت ها نیز وجود دارند که سایز عکس شما را کم میکنند بدون این که از کیفیت بندازند. به شما توصیه میکنم که از این جور سایت ها استفاده کنید.البته شاید بگویید که ما اصلا چنین سایتی نمیشناسیم. ولی در پست های آینده قسط معرفی اینها را نیز داریم.در مورد کد های زیبا سازی نیز بگویم که بسیار در امر کاربر محور تاثیر دارد. برای مثال خود من چند وقت پیش وارد سایتی شدم که یک فایل شناور داخل سایت بود که حدودا 1/4 سایت رو گرفته بود و هی اینور و اونور میکرد و مزاحم کار من میشد الانم نمیخوام اسم ببرم ولی همین کار باعث شد که من زود از آن سایت بیرون بروم. یا کد های دیگه که به نظر زیبا میایند و در کنار کد های دیگه بروند سایت رو بد نما میکنند.در مورد تبلیغات هم بگم که سعی کنید در تبلیغات خود از ریتم خاصی استفاده کنید برای مثال تمام بنر های 468*60 را در یک قسمت و بنر در سایز های دیگر را نیز در قسمتی دیگر قرار دهید.یا این که پاپ آپ به صورت ای پی بزارید تا برای هر کاربر فقط یکبار باز شود نه این که چندین بار تا او را ازرده کند و این که برای هر صفحه فقط یک پاپ آپ بزاریدنه این که زمانی کاربر بر روی صفحه کلیک کرد صفحه اصلی که بود را گم کند.در نهایت سایتی که ساختید را از چندین نفر بپرسید که ضاهر زیبا دارد یا خیر. چون آنان از نظر کاربر به سایت شما نگاه میکنند.

منبع : هومن دیزاین

ســیــتــی فــانــــ

انجمن تفریحی تک آرام

انجمن تک آرام به دنبال گروه مدیریت میگردد ... !!!

پس کلیک کنین ...

02-22-1393 09:28 ب.ظ
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط admin ، -Saeed-
ارسال موضوع ارسال پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان